Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
WONDERWORLD® - Kuličková dráha TrixTrack safari dráha WW-7007
Momentálně vyprodáno

WONDERWORLD® - Kuličková dráha TrixTrack safari dráha WW-7007

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
1.255 Kč
1.029 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 226 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A170686

WONDERWORLD® - Kuličková dráha TrixTrack safari dráha WW-7007
Dráhy Trixtrack nabízí spoustu kreativních nápadů. Díky spojení kostek je výstavba velmi snadná... a vzniknou stabilní kuličkové dráhy. Speciální kostky jsou vyrobeny z umělé hmoty s recyklovatelnými pilinami. Spolu s dřevem kaučukových stromů tvoří perfektní spojení ze zábavy při hře, stability a ochrany životního prostředí.

Drzá zvířata ze safari hrají kuličkovou dráhu Trix Track. U každého zvířete se skrývá jiný trik, který vylepšuje dráhu safari.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: WW-7007
 • Rozměry: 58 × 32 × 31 cm
 • Obsahuje 1 kuličku
  Věk: od 3 let.

  Upozornění!
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje spolknutelné dílky. Nebezpečí udušení!
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.