Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
WONDERWORLD® - Kuličková dráha TrixTrack spirální dráha WW-7014
Momentálně vyprodáno

WONDERWORLD® - Kuličková dráha TrixTrack spirální dráha WW-7014

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
2.291 Kč
1.716 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 575 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A170639

WONDERWORLD® - Kuličková dráha TrixTrack spirální dráha WW-7014
Dráhy Trixtrack nabízí spoustu kreativních nápadů. Díky spojení kostek je výstavba velmi snadná... a vzniknou stabilní kuličkové dráhy. Speciální kostky jsou vyrobeny z umělé hmoty s recyklovatelnými pilinami. Spolu s dřevem kaučukových stromů tvoří perfektní spojení ze zábavy při hře, stability a ochrany životního prostředí.

Polož kuličku za další kuličkou na start spirální dráhy TrixTrack a sleduj, jak se koulejí zatáčkami. Budeš zírat, jak rychle se kuličky koulejí dolů! Podporuje pochopení vztahu mezi příčinou a účinkem.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: WW-7014
 • Rozměry: 111,5 × 34 × 50 cm
 • Obsahuje čtyři kuličky
  Věk: od 3 let.

  Upozornění!
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje spolknutelné dílky. Nebezpečí udušení!
 • Příslušenství

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.