Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
WONDERWORLD® - Kuličková dráha TrixTrack vzestupná dráha WW-7011
Momentálně vyprodáno

WONDERWORLD® - Kuličková dráha TrixTrack vzestupná dráha WW-7011

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
1.255 Kč
951 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 304 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A170674

WONDERWORLD® - Kuličková dráha TrixTrack vzestupná dráha WW-7011
Dráhy Trixtrack nabízí spoustu kreativních nápadů. Díky spojení kostek je výstavba velmi snadná... a vzniknou stabilní kuličkové dráhy. Speciální kostky jsou vyrobeny z umělé hmoty s recyklovatelnými pilinami. Spolu s dřevem kaučukových stromů tvoří perfektní spojení ze zábavy při hře, stability a ochrany životního prostředí.

S udělovačem impulzu se mohou kuličky kutálet zespodu nahoru, protože pracuje proti gravitaci. Když kulička mine stanici, která dává impulzy, jde se nahoru. Pro ještě větší zábavu je možné tento prvek kombinovat s jinými kuličkovými drahami Trix Track.

Podrobnosti:
 • Űíslo výrobku výrobce: WW-7011
 • Rozměry: 64 × 32 × 30 cm
 • Obsahuje jednu kuličku
  Věk: od 3 let.

  Upozornění!
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje spolknutelné dílky. Nebezpečí udušení!
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.