Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
WONDERWORLD® - Kuličková dráha TrixTrack závin WW-7001
Momentálně vyprodáno

WONDERWORLD® - Kuličková dráha TrixTrack závin WW-7001

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
1.146 Kč
895 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 251 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A170670

WONDERWORLD® - Kuličková dráha TrixTrack závin WW-7001
Dráhy Trixtrack nabízí spoustu kreativních nápadů. Díky spojení kostek je výstavba velmi snadná... a vzniknou stabilní kuličkové dráhy. Speciální kostky jsou vyrobeny z umělé hmoty s recyklovatelnými pilinami. Spolu s dřevem kaučukových stromů tvoří perfektní spojení ze zábavy při hře, stability a ochrany životního prostředí.

Díky systému zasunovacích spojení se snadno s dráhou hraje. Dráha je stabilní. K tomu patří spousta nápadných triků jako turbíny, houpačka a tunel. Všechny výrobky z kolekce Wonder Trix se hodí k sobě a postarají se vždy ještě o více zábavy.

Podrobnosti:
 • Űíslo výrobku výrobce: WW-7001
 • Rozměry: 46 × 38,5 × 23 cm
 • Obsahuje dvě kuličky
  Věk: od 3 let.

  Upozornění!
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje spolknutelné dílky. Nebezpečí udušení!
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.