Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Zabrana na schodiště GEUTHER Easylock dřevěna 84,5-92,5 cm (2793)

Zabrana na schodiště GEUTHER Easylock dřevěna 84,5-92,5 cm (2793)

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

3.790 Kč
3.540 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 250 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A041801

Zabrana na schodiště GEUTHER Easylock dřevěna 84,5-92,5 cm (2793)
Dřevěná zábrana GEUTHER Easylock

Vaše dítě nebylo nikdy lépe zajištěno
Bezpečnost nové generace. Výšší zábrana splňuje již nyní budoucí bezpečnostní normy a nová dvojitá pojistka je pro dospělé stále velmi pohodlná, ale děti ji nenajdou! Osvědčný systém Easylock zůstává: Jen malé postrčení postačuje k tomu, aby dvířka jemně zapadla a zůstala zavřená, až je zase komfortně otevřete ve dvou krocích - přimáčknout páčku a nadzvedout dvířka a jednoduše otevřít. Přídavná podlažní deska zajistí cestu přes dveřní rám bez překážek.
Zábrana Easylock se dá zase beze stop odstranit. Vrtání není nutné. Díky vrutu ve tvaru Y drží zábrana i na všech kulatých zábradlích s max průměrem 8 cm.

- K zaklínění a otáčení
- Nastavitelná část: 84,5 - 92,5 cm
- Výška: 81,5 cm

Vrut ve tvaru Y NENÖ součástí dodávky.

Příslušenství

Cena
1.040 Kč
Cena
265 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.


Zabrana na schodiště GEUTHER Easylock dřevěna 84,5-92,5 cm (2793)
3.790 Kč
3.540 Kč