Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION Baby Annabell® - 2v1 kočárek pro panenky
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION Baby Annabell® - 2v1 kočárek pro panenky

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 2.318 Kč
2.199 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A128091

ZAPF CREATION Baby Annabell® - 2v1 kočárek pro panenky
Baby Annabell® - 2v1 kočárek pro panenky
číslo výrobku: 792858

Pěkný a multifunkční kočárek pro panenky - nastavitelné posuvné madlo. Snímatelná korbička s úchopem a košík mezi kolečkami na panenčiny věci.

Podrobnosti:
• Věk: od 3 let

Upozornění!
• Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.