Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Zapf Creation - Baby Annabell® - 2v1 Přenosná taška
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation - Baby Annabell® - 2v1 Přenosná taška

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 546 Kč
534 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145845

Zapf Creation - Baby Annabell® - 2v1 Přenosná taška
Přenosná taška patří do základní výbavy tvé panenky. Tato přehledná, měkká taška je vatovaná a tvé panence se bude líbit. Elegantní růžová, květinový vzor a další ozdůbky dodávají tašce šmrnc. Taška je praktická a krásná, má také variabilní pokrývku: která je uzavíratelná díky zipu. Zip rozpeneš a tvou Baby Annabell® můžeš uložit ke spánku a zapnout. Přenosná taška je vhodná jako cestovní postýlka a hodí se ti, když jdeš na návštěvu k babičce.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 794128
• Věk: od 3 let

Upozornění!
• Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.