Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION Baby Annabell® - Deluxe sada oblečení
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION Baby Annabell® - Deluxe sada oblečení

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 600 Kč
458 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 142 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A128090

ZAPF CREATION Baby Annabell® - Deluxe sada oblečení
Deluxe sada oblečení
Baby Annabell®
Číslo výrobku: 793718

Tak prodyšné a stylové je toto oblečení... Skvělá sada oblečení na ven pro tvou super panenku Baby Annabell®. Romantické vzory, pastelové barvy, příjemné látky, různé krajky nebo volánky. Výběr modelu pro tvou panenku je důležitý. Panenčí maminky ve věku od 3 do osmi let si mohou vybrat vše od dupaček až po kolébky. Tak se naučí, co všechno panenky potřebují.

Když se ráno probudíš, víš, že tvá panenka Baby Annabell® potřebuje tvou pomoc a tvůj čas. Tak ji uměj obličej, oblékni ji a už je čas ji nakrmit. Při oblékání dávej pozor na to, co jí dáváš na sebe. I panenka chce být hezká. Skvělé kalhoty v optice džínů, blůzička a sportovní bundička s kapsami. Celý model doplňují botičky. Vše je perfektně sladěno barevně. Tvá panenka Baby Annabell® bude určitě spokojená, tak jako ty. "A půjdeme už na hřiště?"

Podrobnosti:
• Sada obsahuje: 1 kalhoty, 1 část (blůzka a halenka), 1 pár botiček
• Rozměr: 46 cm
• Věk: od 3 let

Upozornění!
• Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.