Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Zapf Creation Baby Annabell® - Deluxe set outdoorový obleček
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation Baby Annabell® - Deluxe set outdoorový obleček

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
499 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A170139

Zapf Creation Baby Annabell® - Deluxe set outdoorový obleček
Tak prodyšné a stylové je toto oblečení... Skvělá sada oblečení na ven pro tvou super panenku Baby Annabell®. Romantické vzory, pastelové barvy, příjemné látky, různé krajky nebo volánky. Výběr modelu pro tvou panenku je důležitý. Panenčí maminky ve věku od 3 do osmi let si mohou vybrat vše od dupaček až po kolébky. Tak se naučí, co všechno panenky potřebují.

Baby Annabell® vypadá tak dobře v outdoorovém oblečku. Kombinace květinových šatů a bundičky a hned se o ní mluví po celém městě. Kapuce chrání hlavu panenky. Kozačky v pink jsou ve stylu Chelsea a dotvářejí komplet.

Velmi kvalitní příslušenství podporuje fantazii a přináší nové možnosti hry.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 794616
 • Kombinace 2-v-1 ze šatů a bundy s vhodnými kozačkami
 • Od 3 let

  Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.