Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION Baby Annabell® - Dudlík s klipsem
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION Baby Annabell® - Dudlík s klipsem

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 137 Kč
107 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 30 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145846

ZAPF CREATION Baby Annabell® - Dudlík s klipsem
To určitě sama také znáš: Když je tvůj miláček nezbedný, rád vyplivne i dudlík z pusy. Když je pak dudlík potřeba, aby se dalo utišit miminko Annabell®, začíná velké hledání. U těchto aktuálních modelů dudlíků se to už nemůže stát! Jsou vybaveny stužkou s klipsem, takže se dají připevnit na oblečení Annabell® nebo třeba na její dečku. Každý ze tří motivů se skvěle hodí k ostatním doplňkům miminka Annabell®.

Doplňky pro Baby Annabell® umožňují dětem kreativní hraní plné fantazie.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 794258
• Délka: 46 cm
• Věk: od 3 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.