Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION Baby Annabell® - Kolébka
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION Baby Annabell® - Kolébka

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.500 Kč
1.400 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A108344

ZAPF CREATION Baby Annabell® - Kolébka
Kolébka
Baby Annabell®
Číslo výrobku: 792865

Pohodlná kolébka pro miminko Baby Annabell (46 cm), ve které Baby Annabell po pohoupání hned usne a budou se jí zdát ty nejkrásnější sny. Součástí kolébky je ovečka, která hraje ukolébavku a na spodní straně svítí jako nebe plné hvězd. Součástí kolébky je měkký polštářek a teplá přikrývka.

Podrobnosti:
• Pro velikost: 46 cm
• Věk: od 3 let

Upozornění!
• Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.