Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Zapf Creation Baby Annabell® - Magická lahvička
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation Baby Annabell® - Magická lahvička

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
249 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A170136

Zapf Creation Baby Annabell® - Magická lahvička
Tak prodyšné a stylové je toto oblečení... Skvělá sada oblečení na ven pro tvou super panenku Baby Annabell®. Romantické vzory, pastelové barvy, příjemné látky, různé krajky nebo volánky. Výběr modelu pro tvou panenku je důležitý. Panenčí maminky ve věku od 3 do osmi let si mohou vybrat vše od dupaček až po kolébky. Tak se naučí, co všechno panenky potřebují.

Jídlo by mělo nejen chutnat, ale mělo by i bavit. S magickou lahvičkou Baby Annabell® to bude ještě napínavější. Který nápoj by si dala panenka dnes? Mléko, mrkvovou šťávu nebo raději šťávu z lesních plodů? Světlo uvnitř lahvičky se dá měnit, takže se mění barva obsahu lahvičky. Během pití uslyšíte, jak to Baby Annabell® chutná.

Velmi kvalitní příslušenství podporuje fantazii a přináší další možnosti hry.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 794562
 • Jsou nutné baterie (jsou součástí dodávky)
 • Se světelnou a zvukovou funkcí
 • Od 3 let

  Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.