Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION Baby Annabell® Nočník s ovečkou
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION Baby Annabell® Nočník s ovečkou

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
551 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145844

ZAPF CREATION Baby Annabell® Nočník s ovečkou
Skvělý nočník s ovečkou pro tvou Annabell. Nočník pro panenku Baby Annabell (46 cm) má praktickou opěrku zad, aby se na něm Baby Annabell pohodlně sedělo. Co myslíš, bude se tvé panence nočník líbit? Skvělý nočník ji určitě okouzlí, protože ho zbobí krásná ovečka.

Posaď panenku a počkej chvilku s ní. Po chvilce uslyšíte zvuk čůrání, po kterém nočníček Baby Annabell náležitě ocení ... počkej... ozve se zvuk rolniček a "Bravo, Baby Annabell". Jsi na svou panenku pyšná?

Kvalitní doplněk pro hraní plné fantazie.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 793763
• Se zvuky
• Nutné jsou baterie (součástí dodávky)
• Věk: od 3 let

Upozornění!
• Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.