Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION Baby born® - 2 v 1 Přenosná taška, i na spaní
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION Baby born® - 2 v 1 Přenosná taška, i na spaní

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 600 Kč
569 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A170241

ZAPF CREATION Baby born® - 2 v 1 Přenosná taška, i na spaní
Být s tvou BABY born® je skvělé. A zažívat novinky celého dne společně ještě lepší. Dívej se, jak tvá panenka řádí, směje se a chychotá se: ty jsi tu proto, abys na ni dávala pozor. Můžeš jí říct i tvá tajemství. Jste připravené na nové zážitky? Pro BABY born® svět doplňků jsme připravili toho spousty, pro velké pobavení a nové možnosti hraní - tak čas, po který si budete spolu hrát, bude ještě hezčí a zábavnější.

Tato přenosná taška je skvělým doplňkem pro tvou panenku. Ve skvělém designu s nálepkami: Baby born® jistě a bezpečně z bodu A do bodu B přenést. Kromě toho je taška vybavena měkkým polštářkem, tak ti taška může zrovna posloužit jako spací pytel pro tvou panenku na doma i na cesty. Díky zipu lze snadno otevřít a panenku BABY born® snadno vložit dovnitř. (panenka lze dokoupit samostatně)

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 822203 s polštářkem- Věk: od 3 let! Pozor!Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.