Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY born® Boty - Clogs - růžové
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION BABY born® Boty - Clogs - růžové

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 164 Kč
125 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 39 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A163772

ZAPF CREATION BABY born® Boty - Clogs - růžové
Každý je zná, každý je chce mít.... BABY born® samozřejmě taky. Barevné clogsy ve všech barvách duhy, oblíbené "Crocs" jsou tu! BABY born® model je ještě zvláštnější: Ke každému páru patří čtyři barevné odznaky s různými, veselými motivy. Tyto odznaky se snadno vloží do hvězdičky na vrchu boty Clogs a hned botička bude vypadat originálněji. Toto snadné připevnění zvládne i panenčí maminka.

• Originální oblečení pro panenky BABY born®
• Rozšiřuje možnosti hraní, probouzí fantazii a zve ke kreativitě

BABY born® Clogs nyní ve skvělé barvě.

Přece se shodneme: Užít si všechny dobrodružství je možné teprve ve správném outfitu. Co platí pro nás, platí samozřejmě také pro naše malé panenky. Proto jsme pro tvé BABY born® vyvinuli novou kolekci velmi kvalitního oblečení. Outfity na cestování, výlety, sport a zábavu jsou vyrobeny s láskou a jsou doplněny vhodnými doplňky. Můžeš tak svou panenku vždy stylově a podle příležitosti obléci.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 822906
• Panenka o velikosti: 43 cm
• Věk: od 3 let

Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.