Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY born - Deluxe, oblečení pro panenku
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION BABY born - Deluxe, oblečení pro panenku

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 737 Kč
619 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 118 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145851

ZAPF CREATION BABY born - Deluxe, oblečení pro panenku
My dívky známe vše: Hlavně jsme vždy praktický a teple ustrojené, nebo teple ustrojené. Obojí někdy zkombinovat je těžké. Tento model umožňuje obojí. Bude tvé panence teplo a také bude vypadat skvěle.

Sada obsahuje kabát, elegantní legíny a skvělé kozačky. Čepička šálka celý model doplňují. Když začne podzim bylo by dobré mít tuto sadu pěkně připravenou.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 820742
• Pro panenky o velikosti: 43 cm
• Věk: od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.