Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY born - Deluxe Wonderland Light Dream

ZAPF CREATION BABY born - Deluxe Wonderland Light Dream

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 15 kusy k dispozici!

MOC¹ 900 Kč
752 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 148 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A145866

ZAPF CREATION BABY born - Deluxe Wonderland Light Dream
"Pěkné oblečení znamená hodně... ale takové krásné si ještě neviděla. Když zmáčkneš stříbrnou mašli, začne svítit. Krásné "hvězdičky" se rozzáří pod transparentní látkou a budou se třpytit jako korunka. Vysněná obleček v růžové barvě je vyroben z látky organza. K této sadě patří krásné, třpytivé balerínky, diadém a překrásná křídla. BABY born® tak bude vypadat jako elfí víla. Není čas na bál? Tvá panenka v tomto oblečku bude jedinečná!

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 820728
• Pro panenky o velikosti: 43 cm
• Se světlem /baterie (nejsou součástí balení)
• Věk: od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


ZAPF CREATION BABY born - Deluxe Wonderland Light Dream
MOC¹ 900 Kč
752 Kč