Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY born - Doplňky ke koupání
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION BABY born - Doplňky ke koupání

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 300 Kč
247 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 53 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A170276

ZAPF CREATION BABY born - Doplňky ke koupání
Přece se shodneme: Užít si všechny dobrodružství je možné teprve ve správném outfitu. Co platí pro nás, platí samozřejmě také pro naše malé panenky. Proto jsme pro tvé BABY born® vyvinuli novou kolekci velmi kvalitního oblečení. Outfity na cestování, výlety, sport a zábavu jsou vyrobeny s láskou a jsou doplněny vhodnými doplňky. Můžeš tak svou panenku vždy stylově a podle příležitosti obléci.

Cáky, cáky... koupání je zábava! BABY born® miluje společné koupání se svou maminkou. Obě zvířecí houbičky do vody se rády potápí a omývají panenku BABY born® pěnou. Je málo pěny ve vaně? Nádobka na mýdlo je vždy blízko. Aby se malá panenka BABY born® nenastydla, musíš jí připravit ručníček a rychle ji zabalit. Kapuce mu udrží hlavičku v teple.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 822487
 • ručník, 2 houbičky na mytí a nádobka na mýdlo s pumpovací funkcí
 • Pro panenky o velikosti: 43 cmVěk: od 3 let Pozor Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.