Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY born - Doplnky ke koupánÝ
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION BABY born - Doplnky ke koupánÝ

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 300 Kč
247 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 53 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A170276

ZAPF CREATION BABY born - Doplnky ke koupánÝ
Přece se shodneme: UžÝt si všechny dobrodružstvÝ je možnÚ teprve ve správnÚm outfitu. Co platÝ pro nás, platÝ samozřejmě takÚ pro naše malÚ panenky. Proto jsme pro tvÚ BABY born® vyvinuli novou kolekci velmi kvalitnÝho oblečenÝ. Outfity na cestovánÝ, vřlety, sport a zábavu jsou vyrobeny s láskou a jsou doplněny vhodnřmi doplnky. Můžeš tak svou panenku vždy stylově a podle přÝležitosti oblÚci.

Cáky, cáky... koupánÝ je zábava! BABY born® miluje společnÚ koupánÝ se svou maminkou. Obě zvÝřecÝ houbičky do vody se rády potápÝ a omřvajÝ panenku BABY born® pěnou. Je málo pěny ve vaně? Nádobka na mřdlo je vždy blÝzko. Aby se malá panenka BABY born® nenastydla, musÝš jÝ připravit ručnÝček a rychle ji zabalit. Kapuce mu udržÝ hlavičku v teple.

Podrobnosti:
  • ŰÝslo vřrobku vřrobce: 822487
  • ručnÝk, 2 houbičky na mytÝ a nádobka na mřdlo s pumpovacÝ funkcÝ
  • Pro panenky o velikosti: 43 cm Věk: od 3 let Pozor NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ!
  • Doručení zásilek:

    Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

    Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.