Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY born® for babies Kolotoč nad postýlku

ZAPF CREATION BABY born® for babies Kolotoč nad postýlku

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.091 Kč
919 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 172 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A144044

ZAPF CREATION BABY born® for babies Kolotoč nad postýlku
"S tou jsem si už hrála"
BABY born® pro ty nejmenší: Kamarádka na hraní, pocit bezpečí a důvěra

Již 25 let Baby born® panenky mají své pevné místo v milionech pokojích na celém světě. Nyní přichází na svět nová kolekce pro děti od 0 let. Od mazlících deček až po hrající hračky: S mnoha srdíčky, "know-how" hračkami a vývojovými produkty pomáhají mladým rodičům jejich dítě zabavit, uspokojit, uklidnit nebo potěšit. V materiálu a zpracování jsou použity produkty nejvyšší kvality standardu a jsou stále, nezávisle kontrolovány v institutech. Tak je BABY born® pro děti-kolekce nejen pěkná, ale také dopřává dobrý pocit: Dlouholetá důvěra v produkty "panenčích expertů" Zapf Creation AG.

Kvalitní hudební kolotoč se otáčí pomalu dokola a hraje k tomu pěknou melodii. Jak se kolotoč otáčí a hraje, dítě pozoruje "tančící" figurky. Hraje ukolébavku, při které se pomalu otáčí ramena s 5 zavěšenými kamarády (penenky, zajíčci a kachnička) S automatickou stop funkcí. Hrací strojek se natahuje ručně, baterie nejsou potřeba.Melodie: Kolik hvězdiček vidíš?

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 821206
• ca. 40 cm
• Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


ZAPF CREATION BABY born® for babies Kolotoč nad postýlku
MOC¹ 1.091 Kč
919 Kč