Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY born® for babies Panenka s natahovacÝm hracÝm strojkem

ZAPF CREATION BABY born® for babies Panenka s natahovacÝm hracÝm strojkem

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 437 Kč
304 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 133 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A144046

ZAPF CREATION BABY born® for babies Panenka s natahovacÝm hracÝm strojkem
"S tou jsem si už hrála"
BABY born® pro ty nejmenšÝ: Kamarádka na hranÝ, pocit bezpečÝ a důvěra

Již 25 let Baby born® panenky majÝ svÚ pevnÚ mÝsto v milionech pokojÝch na celÚm světě. NynÝ přicházÝ na svět nová kolekce pro děti od 0 let. Od mazlÝcÝch deček až po hrajÝcÝ hračky: S mnoha srdÝčky, "know-how" hračkami a vřvojovřmi produkty pomáhajÝ mladřm rodičům jejich dÝtě zabavit, uspokojit, uklidnit nebo potěšit. V materiálu a zpracovánÝ jsou použity produkty nejvyššÝ kvality standardu a jsou stále, nezávisle kontrolovány v institutech. Tak je BABY born® pro děti-kolekce nejen pěkná, ale takÚ dopřává dobrř pocit: Dlouholetá důvěra v produkty "panenčÝch expertů" Zapf Creation AG.

PomocÝ přÝjemnÚ ukolÚbavky, kterou panenka hraje, děti lehce vklouznou do světa snů. Tato malá a přÝjemná hudebnÝ kamarádka je skvělou společnicÝ i během dne. Barvy podporujÝ rozvoj zraku, zvuky trÚnujÝ sluch a měkkost a přÝjemnř materiál vyzřvajÝ k uchopenÝ, čÝmž dětem stimulujÝ hmat. DÝky šikovnřm upevnovacÝm šnůrkám lze panenku snadno a rychle kamkoli zavěsit. Abyste panenku mohli vyprat, můžete hracÝ strojek jednoduše vyjmout.
Melodie: STEIFF HudebnÝ strojek - dobrř večer, dobrou noc

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 821794
• ca. 18 cm
• Věk: od 0 měsÝců

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ZAPF CREATION BABY born® for babies Panenka s natahovacÝm hracÝm strojkem
MOC¹ 437 Kč
304 Kč