Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY born® for babies Srdíčko s aktivitami pro miminka

ZAPF CREATION BABY born® for babies Srdíčko s aktivitami pro miminka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 437 Kč
300 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 137 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A144041

ZAPF CREATION BABY born® for babies Srdíčko s aktivitami pro miminka
"S tím jsem si již hrál"!
BABY born® pro ty nejmenší: Kamarádka na hraní, pocit bezpečí a důvěra

Již 25 let Baby born® panenky mají své pevné místo v milionech pokojích na celém světě. Nyní přichází na svět nová kolekce pro děti od 0 let. Od mazlících deček až po hrající hračky: S mnoha srdíčky, "know-how" hračkami a vývojovými produkty pomáhají mladým rodičům jejich dítě zabavit, uspokojit, uklidnit nebo potěšit. V materiálu a zpracování jsou použity produkty nejvyšší kvality standardu a jsou stále, nezávisle kontrolovány v institutech. Tak je BABY born® pro děti-kolekce nejen pěkná, ale také dopřává dobrý pocit: Dlouholetá důvěra v produkty "panenčích expertů" Zapf Creation AG.

Skvělé, měkké srdíčko jako mini-kolotoč, který zaujme pozornost dítěte. Zrcátko, chrastítko, píská a šustící papír zve děti k objevení. Pomáhá s rozvojem hrubé a jemné motoriky. Stimuluje zrak a napomáhá smyslovému vývoji dítěte. Měkké srdíčko s aktivitami a klipem pro připevnění na kočárek nebo postýlku z řady Baby Born for babies.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 821848
• Výška: 24 cm
• Věk: od 3 měsíců

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ZAPF CREATION BABY born® for babies Srdíčko s aktivitami pro miminka
MOC¹ 437 Kč
300 Kč