Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY born® for babies Velkř usÝnáček na mazlenÝ

ZAPF CREATION BABY born® for babies Velkř usÝnáček na mazlenÝ

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 518 Kč
354 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 164 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A144048

ZAPF CREATION BABY born® for babies Velkř usÝnáček na mazlenÝ
"S tou jsem si už hrála"
BABY born® pro ty nejmenšÝ: Kamarádka na hranÝ, pocit bezpečÝ a důvěra

Již 25 let Baby born® panenky majÝ svÚ pevnÚ mÝsto v milionech pokojÝch na celÚm světě. NynÝ přicházÝ na svět nová kolekce pro děti od 0 let. Od mazlÝcÝch deček až po hrajÝcÝ hračky: S mnoha srdÝčky, "know-how" hračkami a vřvojovřmi produkty pomáhajÝ mladřm rodičům jejich dÝtě zabavit, uspokojit, uklidnit nebo potěšit. V materiálu a zpracovánÝ jsou použity produkty nejvyššÝ kvality standardu a jsou stále, nezávisle kontrolovány v institutech. Tak je BABY born® pro děti-kolekce nejen pěkná, ale takÚ dopřává dobrř pocit: Dlouholetá důvěra v produkty "panenčÝch expertů" Zapf Creation AG.

UsÝnacÝ deka s motivem panenky patřÝ do základnÝ vřbavy pro novorozence. Zachovává známÚ vůně a dÝtě ji může důvěřovat, uklidnuje ho, utišuje a pomáhá mu při usÝnánÝ.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 821787
• Vřška: 31 cm
• Věk: od 0 měsÝců

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ZAPF CREATION BABY born® for babies Velkř usÝnáček na mazlenÝ
MOC¹ 518 Kč
354 Kč