Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY born® for babies Závěsná panenka s aktivitami pro miminka

ZAPF CREATION BABY born® for babies Závěsná panenka s aktivitami pro miminka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 437 Kč
299 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 138 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A144042

ZAPF CREATION BABY born® for babies Závěsná panenka s aktivitami pro miminka
"S tou jsem si již hrál"! Baby born® pro děti: Kamarádka na hraní, pocit bezpečí a důvěraJiž 25 let Baby born® panenky mají své pevné místo v milionech pokojích na celém světě. Nyní přichází na svět nová kolekce pro děti od 0 let. Od mazlících deček až po hrající hračky: S mnoha srdíčky, "know-how" hračkami a vývojovými produkty pomáhají mladým rodičům jejich dítě zabavit, uspokojit, uklidnit nebo potěšit. V materiálu a zpracování jsou použity produkty nejvyšší kvality standardu a jsou stále, nezávisle kontrolovány v institutech. Tak je BABY born® pro děti-kolekce nejen pěkná, ale také dopřává dobrý pocit: Dlouholetá důvěra v produkty "panenčích expertů" Zapf Creation AG.

Zkoumání, dotknutí, poslech, mačkání - dítě objevuje svět každý den. Tato panenka s veselým chrastícím kroužkem a malým zrcátkem ve tvaru kytičky podporuje přirozený vývoj dítěte a umožňuje mu poznat barvy, tvary a zvuky. Kroužek pro upevnění

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 821824
• Výška: 21 cm
• Věk: od 3 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


ZAPF CREATION BABY born® for babies Závěsná panenka s aktivitami pro miminka
MOC¹ 437 Kč
299 Kč