Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY born - Helma na kolo
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION BABY born - Helma na kolo

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 300 Kč
275 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145854

ZAPF CREATION BABY born - Helma na kolo
Nyní tvá panenka může s tebou na výlet. Bezpečnostní helma na kolo pro panenky BABY born (43 cm) nesmí BABY born chybět na žádném cyklistickém výletě.

Tato helma je skvělá pro začátečníky. Ochraňuje tvou BABY born®, kdyby náhodou upadla. Náš design tvou panenku zaujme. Skvělý motiv a růžová barva.

Skvělým doplňkem je cyklistická helma BABY born®. Postará se obezpečnost tvé panenky.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 820377
• helma s klipsovým uzavíráním
• Věk: od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.