Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION Baby Born Interaktivní 43 cm černoušek
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION Baby Born Interaktivní 43 cm černoušek

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.500 Kč
1.427 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A133112

ZAPF CREATION Baby Born Interaktivní 43 cm černoušek
Všechny maminky panenek blázní....slyšela jsi o tom?

Nová panenka od BABY born® interaktivní je tady! Když se objevila, zamilovalo si ji spousta dívek.

A co všechno umí! Panenka disponuje osmi funkcemi. Hodí na skvělé hraní na role.

Od přebalení plenky až po krmení lahvičkou. Tahle panenka se stane dalším členem tvé rodiny. Panenku zdobí body a čepička. Panenka roní slzy, pije vodu z lahvičky, jí kašičku, čůrá, kaká a zavírá oči. Miminko můžeš i vykoupat. Pěkně miminko nakrm z lahvičky a dej ho spát. Posaď ho na nočníček a pěkně ho pochval. Jinak začne plakat a ty ho budeš muset pěkně pohoupat v náručí.

Skvělé hraní na role s BABY born® rozvíjí dětskou fantazii a poporuje další sociální dovednosti dítěte. Učí ho zodpovědnosti, komunikace a schopnost vcítění.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 819210
• S mnoha doplňky 1 body, 1 čepice, 1 talířek se lžíčkou, 1 láhev na pití s víčkem, 1 nočník, 1 dudlík, 1 plenka, 1 porce kaše, 1 náramek pro panenku a její maminku, 1 pas narození
• Funguje bez baterií
• Věk: od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.