Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY born Interaktivní chlapec

ZAPF CREATION BABY born Interaktivní chlapec

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 14 kusy k dispozici!
  • Zapf Creation® BABY born® Starší sestřička

MOC¹ 1.500 Kč
1.390 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A186999

ZAPF CREATION BABY born Interaktivní chlapec
BABY born® chlapec je tak sladký. Když se objevil, zamilovala si ho spousta dívek.

Jeho nové funkce, které fungují také bez baterií potěší každou malou maminku. Tak hraní bude více realištičtější. Může pít z lahvičky a může jíst lžíčkou svou kaši. Po jídle mu nezapomeň vyměnit plenku, protože, to co se sní, musí zase ven. Nebo ho zkus posadit na nočník.

BABY born® má pohyblivé paže, nohy a hlavičku. Plave moc rád ve vodě. Když je utahaný z hraní začne ronit opravdové slzy. Dej mu dudlík, aby se uklidnil. On pomaloučku zavře očička a usne. Body v modré barvě a čepička jako doplněk.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 43 cm
  • S novými životními funkcemi pro spoustu zábavy.
  • Skvělé hraní na role s BABY born® rozvíjí dětskou fantazii a podporuje další sociální dovednosti dítěte. Učí ho zodpovědnosti, komunikace a schopnost vcítění.
  • S mnoha doplňky 1 body, 1 čepice, 1 talíř se lžičkou 1 porce kaše, 1 lahvička, 1 nočník, 1 plenka, 1 dudlík s řetízkem, 1 kartička o narození a 1 náramek přátelství pro svou maminku.
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


ZAPF CREATION BABY born Interaktivní chlapec
MOC¹ 1.500 Kč
1.390 Kč