Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY born - Interaktivní lahvička

ZAPF CREATION BABY born - Interaktivní lahvička

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 8 kusy k dispozici!

MOC¹ 300 Kč
219 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 81 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A170259

ZAPF CREATION BABY born - Interaktivní lahvička
Být s tvou BABY born® je skvělé. A zažívat novinky celého dne společně ještě lepší. Dívej se, jak tvá panenka řádí, směje se a chychotá se: ty jsi tu proto, abys na ni dávala pozor. Můžeš jí říct i tvá tajemství. Jste připravené na nové zážitky? Pro BABY born® svět doplnků jsme připravili toho spousty, pro velké pobavení a nové možnosti hraní - tak čas, po který si budete spolu hrát, bude ještě hezčí a zábavnější.

"Glo,glo,glo! - Koukni, jak pěkně BABY born® umí pít ze své lahvičky." S interaktivní lahvičkou v pěkném designu můžete také slyšet, jak dobré je mlíčko z BABY born® lahvičky. Když BABY born® pije, vem ji nachvilku lahvičku a nech ji odříhnout. Uslyšíš zvuky, které vydavají i děti.

K této interaktivní lahvičce patří víčko s pěknou kachničkou Bertou. Vhodná lahvička pro každý Vás výlet. (panenka lze dokoupit samostatně)

Podrobnosti:
 • Űíslo výrobku výrobce: 822104
 • Lahvička s víčkem
 • Od 3 let

  Pozor
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  ZAPF CREATION BABY born - Interaktivní lahvička
  MOC¹ 300 Kč
  219 Kč