Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY born - Interaktivní vana s kachnickou.
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION BABY born - Interaktivní vana s kachnickou.

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

1.230 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A084613

ZAPF CREATION BABY born - Interaktivní vana s kachnickou.
BABY born Interaktivní vana s kachničkou.
Číslo výrobku: 818183

Cákat se a užívat si koupel. Dnes to je možné! Konečně se může tvá panenka BABY born vykoupat. Vana se sprchou, která opravdu funguje. Je dost pěny ve vaně? Kdepak je kachnička?Máš připravený ručník?

Užij si ten moment a vykoupej svou BABY born. Uslyšíš BABY born- melodie a typické vodní zvuky.

Popis výrobku:
• Od 3 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti mladších 36 měsíců! Nebezpečí zadušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.