Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION Baby born® - Kočárek
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION Baby born® - Kočárek

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 546 Kč
459 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 87 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A170263

ZAPF CREATION Baby born® - Kočárek
Být s tvou BABY born® je skvělé. A zažívat novinky celého dne společně ještě lepší. Dívej se, jak tvá panenka řádí, směje se a chychotá se: ty jsi tu proto, abys na ni dávala pozor. Můžeš jí říct i tvá tajemství. Jste připravené na nové zážitky? Pro BABY born® svět doplňků jsme připravili toho spousty, pro velké pobavení a nové možnosti hraní - tak čas, po který si budete spolu hrát, bude ještě hezčí a zábavnější.

BABY born® tráví čas moc ráda se svou maminkou na výletech a skvělých procházkách. Skvělé, že kočárek je vždy po ruce. Nový design s kachničkou Bertou na textílii. BABY born® si do něj moc ráda sedá a nechává se vozit, když ji bolí nožičky. Kočárek je vybaven bezpečnostním pásem, aby panenka BABY born® nevypadla. Tak může pohodlně sedět a pozorovat památky z kočárku. Skvělá nákupní síťka se bude na cestách hodit, co je na cestách potřeba můžeš do ní vložit - od mušliček až po jiné suvenýry. Kolečka jsou tichá a tak panenku BABY born® na cestách neruší, když náhodou usne. K transportu je tento kočárek perfektní, protože kolečka lze k sobě přitlačit.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 822319
 • s bezpečnostním pásem a síťkou
 • Výška madla ca. 62 cm
 • Od 3 let

  Pozor
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.