Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION Baby born® - Kroj pro chlapce
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION Baby born® - Kroj pro chlapce

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 464 Kč
378 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 86 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A170262

ZAPF CREATION Baby born® - Kroj pro chlapce
Přece se shodneme: Užít si všechny dobrodružství je možné teprve ve správném outfitu. Co platí pro nás, platí samozřejmě také pro naše malé panenky. Proto jsme pro tvé BABY born® vyvinuli novou kolekci velmi kvalitního oblečení. Outfity na cestování, výlety, sport a zábavu jsou vyrobeny s láskou a jsou doplněny vhodnými doplnky. Můžeš tak svou panenku vždy stylově a podle příležitosti obléci.

BABY born® je ráda na cestách. Nejoblíbenější cíl jsou hory. Samozřejmě chce také nosit tradiční obleček, který je typický pro Alpy. Proto musí mít BABY born® kožené kalhoty pro chlapce v kufříku. Kombinace 2v1 obsahuje košili a pohodlné kalhoty. Pár botiček doplnuje celý model. Skvělá košile v barvě modro-růžové, kožené kalhoty s laclem a potisk medvídka Bruna. Botičky s tkaničkami se skvěle hodí.

Podrobnosti:
  • Űíslo výrobku výrobce: 822869
  • 2 v 1 kombinace bot, košile a kalhot s laclem
  • Pro panenky o velikosti: 43 cm Věk: od 3 let Pozor! Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
  • Doručení zásilek:

    Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

    Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.