Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY born® - Sedačka pro panenku
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION BABY born® - Sedačka pro panenku

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 737 Kč
619 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 118 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A170237

ZAPF CREATION BABY born® - Sedačka pro panenku
Být s tvou BABY born® je skvělé. A zažívat novinky celého dne společně ještě lepší. Dívej se, jak tvá panenka řádí, směje se a chychotá se: ty jsi tu proto, abys na ni dávala pozor. Můžeš jí říct i svá tajemství. Jste připravené na nové zážitky? Pro BABY born® svět doplňků jsme připravili toho spousty, pro velké pobavení a nové možnosti hraní - tak čas, po který si budete spolu hrát, bude ještě hezčí a zábavnější.

Je to jasné, BABY born® může být celý den s tebou, aniž by sis dělala těžkou hlavu, jak ji přeneseš. V této sedačce bude tvá panenka BABY born® vždy v bezpečí a napjatá. Potisk kachničky Berty na sedačce. Bezpečnostní pás se postará o skvělé udržení sedící pozice a panenka nevyklouzne. Z úchop slouží jako skvělá, přenosná možnost pro malé dětské ruce. Pohodlná sedačka lze použít jako autosedačka nebo jako mobilní sedátko, stačí přehodit přenosné madlo vzad. Tak sedačka nepřepadne a bude pevně na stole, či zemi stát.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 822265
 • Sedátko je vybaveno textílií, bezpečnostní pás a ergonomický Z úchop
 • Pro panenky do velikosti: 43 cmOd 3 letPozor!Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.