Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY born - Set na plavání
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION BABY born - Set na plavání

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 417 Kč
365 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 52 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A128103

ZAPF CREATION BABY born - Set na plavání
Set na plavání
BABY born®
Číslo výrobku: 820759

Jak je možné být tak malá a už tak skvělá? To ses jistě právě sama sebe také ptala. To je pravda, ale nový outfit na pláž pro nastávající letní sezónu se opravdu povedl. Sportovní plavky s pohodlnými, širokými ramínky mají krásný potisk s pestrými balónky. Společně s tónovanými brýlemi, růžovými boty - crocs a rafinovanou, dvoubarevnou pokrývkou hlavy garantuje množství komplimentů. Chcete se vsadit, že tak dostanete nejednu zmrzlinu zdarma?Podrobnosti:
• Sada obsahuje: 1 plavky, 1 pokrývku hlavy, 1 sluneční brýle, 1 crocsy
• Pro panenky o velikosti: 43 cm
• Věk: od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.