Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY born - Sourozenecký kočárek
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION BABY born - Sourozenecký kočárek

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

1.995 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145861

ZAPF CREATION BABY born - Sourozenecký kočárek
Jako vícenásobná maminka víš přesně, čím se vyznačuje dobrý dětský kočárek. Díky tomuto krásnému sourozeneckému kočárku můžeš převážet městem pohodlně a stylově hned dva ze svých oblíbenců.

Sklápěcí stříšky, madla a držící pásky zajišťují bezpečí na obou místech. Obě sedačky jsou výškově nastavitelné. Dle libosti můžeš výš posadit přední nebo zadní panenku. Navíc se dají navíc obrátit tváří v tvář. Díky tomu se mohou na sebe dívat a spolu se zabavit, aby se nenudily.

V košíku pod sedačkami se dají uložit lahvičky, příslušenství na přebalování a nákupy. Rukojeť je polohovatelná a dá se přizpůsobit tvé velikosti. Snadno jdoucí kolečka zajistí, že se s kočárkem i přes jeho velikost dobře manévruje a dobře se tlačí.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 820940
• Pro panenky o velikosti: 43 cm
• Věk: od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.