Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Zapf Creation® BABY born® Starší sestřička
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation® BABY born® Starší sestřička

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.637 Kč
1.559 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A186958

Zapf Creation® BABY born® Starší sestřička
Jako každá malá dívka má BABY born® sestru k řádění a pomazlení. Může si s ní povídat, říkat různé tajemství a celý den si hrát. Tady je: BABY born Starší sestřička.

Má překrásné, dlouhé vlasy, které můžeš česat. Kartáč, tři sponky do vlasů a dvě gumičky skvěle ozdobí panenku. Je to starší sestra známé panenky BABY born®, ale je stejně velká. Je to super, protože si sestřičky mohou půčovat věci. BABY born® by si chtěla vyzkoušet skvělé tričko s potiskem LOVE, pohodlné legíny a moderní botky. Její sestra se nemůže rozhoudnout, jestli si má koupit BABY born® deluxe džínovou kolekci, nebo šaty.... Panenka může sama stát a snadno se obléká.

Kolena panenky BABY born® starší sestry jsou ohebné, je to proto, že moc ráda cvičí. Hodně se hýbe a má velkou žízeň. Proto má u sebe lahvičku. Kromě toho chodí ráda plavat s BABY born®. Až se naučí všechny cvičící prvky, může se stát trenérkou.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 43 cm
  • Skvělé hraní na role s BABY born® rozvíjí dětskou fantazii a podporuje další sociální dovednosti dítěte. Učí ho zodpovědnosti, komunikace a schopnost vcítění.
  • Nepotřebujete baterie
  • S mnoha doplňky 1 tričko, 1 legíny, 1 boty, 1 lahvička, 1 kartáč, 3 sponky, 2 gumičky, 1 náramek přátelství pro dívku a panenku.
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.