Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY my first Baby Annabell - Bratříček
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION BABY my first Baby Annabell - Bratříček

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

570 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A083994

ZAPF CREATION BABY my first Baby Annabell - Bratříček
my first Baby Annabell - Bratříček
Číslo výrobku: 792780

Bratříček, který je vysoký 36 cm - my first Baby Annabell. Je vhodný pro dívky od 1 roku. Má velice pěkný a kamarádský obličej s pohyblivými modrými oky. Měkké tělíčko. Paže, nožičky a hlavička jsou pohyblivé.

Popis výrobku:
• Pro panenky o velikosti: 36 cm
• Věk: od 1 roku

Pozor!
Design dupaček se může lišit.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.