Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION BABY my first Baby Annabell® Přenosná taška
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION BABY my first Baby Annabell® Přenosná taška

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 437 Kč
409 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A170132

ZAPF CREATION BABY my first Baby Annabell® Přenosná taška
Každý začne...také panenčí maminky! S my first Baby Annabell® se děti naučí citlivosti, přítulnosti a hraní. Jejich přirozený vývoj je podmiňován jejich časovými body a také "prvními krůčky". Hraní na role, a ponoření se do hry s krásnou panenkou se projevuje velice pozitivně. Výběr pěkného a potřebného doplňku v různých barvách a vzorech okouzlí malé panenčí princezny.

S touto přenosnou taškou je moje my first Baby Annabell® vždy se mnou. Naše nejmenší mohou měkkou, přenosnou tašku brát všude s sebou. V parku i u babičky pro ni bude dostatek místa. Ukaž ji kamarádkám. Skvělá, příjemná deka s motivem oveček doplňuje tento model. Tak se panence budou zdát krásné sny. Ucha tašky se dobře v malých dětským rukám drží.

Hra s panenkou je vhodná pro děti od 1 roku. Učí je zodpovědnosti a schopnosti vcítit se

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 794340
 • s dekou
 • Od 1 roku

 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.