Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Zapf Creation® Dolly Moda: Košilka na spanÝ od 38 do 46 cm.
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation® Dolly Moda: Košilka na spanÝ od 38 do 46 cm.

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 300 Kč
299 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A186982

Zapf Creation® Dolly Moda: Košilka na spanÝ od 38 do 46 cm.
Nová Dolly Moda je srdečná a jednoduchá.

DÝky skvělÚmu střihu si mohou BABY born®, Baby Annabell® a všechny ostatnÝ panenky od velikosti 38 do 46 cm mezi sebou věci půjčovat. Pruhovaná košilka na spanÝ s nařasenřmi rukávy v aktuálnÝ barevnÚ červeno-růžovo-fialovÚ barvě. PřednÝ strana je zdobena srdÝčkem. V tÚhle košilce se bude parádně spát.

Podrobnosti:
  • OriginálnÝ Zapf creation oblečenÝ pro značkovÚ panenky BABY born®, Baby Annabell® a všechny ostatnÝ panenky od velikosti 38 do 46 cm
  • Rozšiřuje možnosti hranÝ, podporuje fantazii a rozvÝjÝ dětskou kreativitu.
  • Dolly Moda nočnÝ košilka
  • Věk: od 3 let

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.