Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION mini CHOU CHOU - Cuckoo Clock House

ZAPF CREATION mini CHOU CHOU - Cuckoo Clock House

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.009 Kč
999 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A108346

ZAPF CREATION mini CHOU CHOU - Cuckoo Clock House
Domek s kukačkou
mini CHOU CHOU
číslo výrobku: 920077

Mini CHOU CHOU panenky žijí pohodlně v kouzelné lese s mnoha duby. S tímto domečkem se malé dívky mohou vydat na vysněné cesty. Každ panenka má své zákládní rysy, také má tajnou sílu, kterou může předat své majitelce.

Možná chce malá maminka panenky mini CHOU CHOU být trochu kreativní, nebo statečná... společně to vše zvládnou a objeví spousty zábavných her a zažijí mnohá dobrodružství. Každá mini CHOU CHOU tě bude opatrovat, tak jako musíš opatrovat ty ji. Vem ji s sebou, dej si jido kabelky, nebo do kapsy u kalhot. Bude s tebou ve školce, u doktora i venku na zahradě. Panenka má u sebe talisman.

Mini CHOU CHOU, která bydlí v kukačkovém domě se těší na společné veselé dny. Ráda sedává na své terase a pozoruje okolí.

Do domečku je možné vstoupit hodinami, které se otevírají přesně v 10 hodin. Rovněž lze otevřít celou zadní stěnu domečku. Uvnitř domečku jsou dvě místnosti, které lze propojit žebříkem. Stiskněte komín, otevřou se dvířka pod střechou a z nich vyjede sova.

Podrobnosti:
- součástí balení je mini CHOU CHOU Birdie panenka a
- mini CHOU CHOU Birdie je vhodn pro malé děti a zve hraní
- každá mini CHOU CHOU má u sebe talisman
- sladká sova se vejde do kapsy u kalhot
- Panenka: 12cm
Od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ZAPF CREATION mini CHOU CHOU - Cuckoo Clock House
MOC¹ 1.009 Kč
999 Kč