Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION mini CHOU CHOU Hřiště s panenkou

ZAPF CREATION mini CHOU CHOU Hřiště s panenkou

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 737 Kč
657 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 80 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A128124

ZAPF CREATION mini CHOU CHOU Hřiště s panenkou
Hřiště s panenkou
mini CHOU CHOU
číslo výrobku: 920312

Mini CHOU CHOU panenky žijí pohodlně v kouzelné lese s mnoha duby. Odtamtud se mohou vydat na vysněné cesty. Každá panenka m své zákládní rysy, také má tajnou sílu, kterou může předat své majitelce.

Možná chce malá maminka panenky mini CHOU CHOU být trochu kreativní, nebo statečná... společně to vše zvládnou a objeví spousty zábavných her a zažijí mnohá dobrodružství. Každá mini CHOU CHOU tě bude opatrovat, tak jako musíš opatrovat ty ji. Vem ji s sebou, dej si jido kabelky, nebo do kapsy u kalhot. Bude s tebou ve školce, u doktora i venku na zahradě. Panenka má u sebe talisman.

Mini CHOU CHOU, která bydlí v kukačkovém domě, se těší na společné veselé dny. Ráda sedává na své terase a pozoruje okolí.

Na tomto oblíbeném hřišti si mini panenky CHOU CHOU přijdou na své: vylez po žebříku a sjed dolů. Můžeš se tu i pohoupat.

Podrobnosti:
- Panenka: 12cm
Od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ZAPF CREATION mini CHOU CHOU Hřiště s panenkou
MOC¹ 737 Kč
657 Kč