Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION my first Baby Annabell® Ovečka na spaní
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION my first Baby Annabell® Ovečka na spaní

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 764 Kč
635 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 129 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A145840

ZAPF CREATION my first Baby Annabell® Ovečka na spaní
Pssst... musíme být potichu, tady někdo usíná. Pohlaď ji, přitul si ji k sobě my first Baby Annabell® Ovečka na spaní s tebou bude po celou dobu.

Chceš vědět, kdo usne dřív? Zkus to. Ovečka je krásně hebká a děti si ji tak oblíbí jako skvělou kamarádku na mazlení.

Měkoučká ovečka z řady "my first Baby Annabell" je určena pro ty nejmenší holčičky, aby se jim hezky usínalo. Na bříšku má ovečka růžovou hvězdičku, která se po stisknutí rozsvítí tlumeným světlem a zároveň se rozehraje příjemná ukolébavka. Skvělé snění s kamarádkou ovečkou.

Hvězdička v průběhu ukolébavky mění barvy. Ovečku je možné prát v ruce. Tvá my first Baby Annabell® ovečka se na tebe již těší.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 793787
• Rozměr: 32 cm
• Včetně zvukových a světelných efektů (funkce nočního světla a ukolébavky)
• Nutné jsou baterie (součástí dodávky)
• Věk: od 0 Měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.