Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION my little BABY born® - First Love Noční světlo

ZAPF CREATION my little BABY born® - First Love Noční světlo

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 556 Kč
550 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A128094

ZAPF CREATION my little BABY born® - First Love Noční světlo
First Love Noční světlo
my little BABY born®
Číslo výrobku: 817711

Měkká panenka s nočním světlem. Její srdce svítí na stisknutí a zazní sladká ukolébavka.

Můžeme představit? Miminkovská panenka, která se velmi ráda mazlí. my little BABY born® FIRST LOVE Nightfriends je panenka pro nejmenší děti, kterou si zamilujete. Beze strachu ji můžete dát už novorozencům do kolébky nebo postýlky. Její celé tělo i zadní strana hlavičky jsou měkounké a jako dělané pro mazlení. my little BABY born® FIRST LOVE Nightfriends je oblečena do sametově měkkých růžových dupaček s kapucí. Po jemném zmáčknutí velkého srdce je aktivováno noční světlo ve tvaru medvídka a zazní uklidňující melodie. I když je jednou usínání nelehké, utiší tyto dvě funkce miminko.

my little BABY born® je velice sladká a na první pohled rozeznatelná jako malá sestřička našeho světově známého panenkovského miminka. Její měkké tělo animuje k mazlení a jemný obličej se zvědavými očky vzbudí ochranný instinkt i té nejmladší maminky panky. Panenky jsou rozděleny do kategorií FIRST LOVE (od narození), SUPER SOFT (od 1 roku) a BATHING FUN (od 2 let) a doprovází od prvního dne miminka a malé děti dle jejich věku. Malý svět příslušenství od my little BABY born® doplňuje sortiment a dělá hraní s miminkem ještě různorodější.

Podrobnosti:
• Vhodné pro miminka od narození
• Nutné jsou baterie (součástí dodávky)
• Včetně zvukových a světelných efektů (funkce nočního světla a ukolébavky)

Pozor!
Výběr barvy není možný, tzn. že Vám dodáme náhodně vybranou barvu.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


ZAPF CREATION my little BABY born® - First Love Noční světlo
MOC¹ 556 Kč
550 Kč