Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION my little BABY born - Koupel

ZAPF CREATION my little BABY born - Koupel

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

669 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A096125

ZAPF CREATION my little BABY born - Koupel
Koupel
Koupel
Číslo výrobku: 819722

S měkkým tělíčkem, imituje my little BABY born® k mazlení a krásný obličej se zvědavýma očkama zaujme každou panenčí maminku.
Rozděleno do kategorie Koupel (Bathing Fun- od 2 let). Tato panenka může dítě doprovázet celý den. Zve dítě ke hraní.

Podrobnosti:
• Věk: od 2 let.
• Rozměr: 32cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


ZAPF CREATION my little BABY born - Koupel
669 Kč