Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION my little BABY born® oblečení easy FIT - Kalhoty s laclem
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION my little BABY born® oblečení easy FIT - Kalhoty s laclem

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

409 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A163737

ZAPF CREATION my little BABY born® oblečení easy FIT - Kalhoty s laclem
Tričko plus kalhoty s laclem - v tomto outfitu vypadá tvá panenka my little BABY born® k nakousnutí dobře! Barevně jsme se inspirovali aktuálními jarními tóny 2016 a přirozeně i oblíbenou barvou tvé lásky. Díky velkému potisku jsou kombinace dovedeny k dokonalosti. Zajíc, medvěd a další zažívají na kalhotách dobrodružství. Všechno oblečení ve stylu easy FIT je po stránce střihu, padnutí a zapínání uzpůsobeno tak, že se dá oblékat a vysvlékat těmi nejmenšími dětskými prstíky.

Ě Originální oblečení/doplňky pro panenku my little BABY born®
Ě Vhodné pro panenky o vel. 32 cm
Ě EASY FIT Style - výborný pro nejmenší dětské ruce, pro snadné oblékání a vysvlékání
Ě Rozšiřuje možnosti hry, podporuje fantazii, hraní rolí a změny témat


my little BABY born® je velice sladká a na první pohled rozeznatelná jako malá sestřička našeho světově známého panenkovského miminka. Její měkké tělo animuje k mazlení a jemný obličej se zvědavými očky vzbudí ochranný instinkt i té nejmladší maminky panky. Panenky jsou rozděleny do kategorií FIRST LOVE (od narození), SUPER SOFT (od 1 roku) a BATHING FUN (od 2 let), aby doprovázely dítě vývojem od narození. Na každý pád se s nimi dá výborně mazlit a hrát. Malý svět příslušenství od my little BABY born® doplňuje sortiment a dělá hraní s miminkem ještě různorodější.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 821299
• Sada obsahuje: 1 overal s kalhotami s laclem
• Věk: od 1 roku

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.