Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
Kód kupónu
KOLO4607
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
ZAPF CREATION my little BABY born® oblečení easy FIT - šaty
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION my little BABY born® oblečení easy FIT - šaty

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • ZAPF CREATION my little BABY born® oblečení easy FIT - Kalhoty s laclem

409 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A163739

ZAPF CREATION my little BABY born® oblečení easy FIT - šaty
Overal plus šaty - v tomto outfitu vypadá tvá my little BABY born® k nakousnutí! Barevně jsme se inspirovali aktuálními jarními tóny 2016 a přirozeně i oblíbenou barvou tvé lásky. Dokonalost získaly obě kombinace díky velkému potisku. Zajíc, medvěd a další zažívají na sukně nejhezčí dobrodružství. Všechno oblečení ve stylu easy FIT je po stránce střihu, padnutí a zapínání uzpůsobeno tak, že se dá oblékat a vysvlékat těmi nejmenšími dětskými prstíky.

Ě Originální oblečení/doplnky pro panenku my little BABY born®
Ě Vhodné pro panenky o vel. 32 cm
Ě EASY FIT Style - výborný pro nejmenší dětské ruce, pro snadné oblékání a vysvlékání
Ě Rozšiřuje možnosti hry, podporuje fantazii, hraní rolí a změny témat

my little BABY born® je velice sladká a na první pohled rozeznatelná jako malá sestřička našeho světově známého panenkovského miminka. Její měkké tělo animuje k mazlení a jemný obličej se zvědavými očky vzbudí ochranný instinkt i té nejmladší maminky panky. Panenky jsou rozděleny do kategorií FIRST LOVE (od narození), SUPER SOFT (od 1 roku) a BAUING FUN (od 2 let), aby doprovázely dítě vývojem od narození. Na každý pád se s nimi dá výborně mazlit a hrát. Malý svět příslušenství od my little BABY born® doplnuje sortiment a dělá hraní s miminkem ještě různorodější.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 821282
• Sada obsahuje: 1 overal se sukní s laclem
• Věk: od 1 roku

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.