Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZAPF CREATION Sam & Sally - Sally, blondýna
Momentálně vyprodáno

ZAPF CREATION Sam & Sally - Sally, blondýna

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.091 Kč
999 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A128126

ZAPF CREATION Sam & Sally - Sally, blondýna
Sally, blondýna
Sam & Sally
číslo výrobku: 877555

Skvělé kamarádi pro holky.Se svými 63 cm jsou Sam a Sally ideálními kamarády pro celý den.

Jsou tak sladcí: Sam a Sally jsou tak velci skoro jako malé děti. Jejich velikost, příjemný obličej a moderní oblečení z nich dělají super kamarády na hraní.

Sally je tak hezká! Bylo jasné, že se hned se všemi spřátelí. Obě panenky se dobře znají. Rádi se mazlí, nechávají se hladit a čekají, až jim budeš vyprávět tvá tajemství. Jsou geniální a nikomu nic neprozradí.

Móda, sport, balet - rádi tě budou poslouchat. Víš, co se stalo minulý týden? řekni jim to. Nezapomeň je učesat, obléci a připravit na hraní. Když se podává večeře, nauč je, že se u jídla nemluví.

Podrobnosti:
• Sally tričko, legíny, sukně, botičky a 2 gumičky do vlasů
• Od 3 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.