Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZimnÝ fusak Alta BÚbe Klima Guard tmavě modrř 2014

ZimnÝ fusak Alta BÚbe Klima Guard tmavě modrř 2014

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 15 kusy k dispozici!

1.527 Kč
1.110 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 417 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A080770

ZimnÝ fusak Alta BÚbe Klima Guard tmavě modrř 2014
ZimnÝ fusak ALTA BBE Klima Guard

Značková kvalita od ALTA BBE

Fusak Fleece Klima Guard od Altabebe udržÝ Vaše dÝtě vždy v teple. DÝky speciálnÝ vřplni z kuličkovřch vláken vyrovnává fusak teploty. O dalšÝ ochranu před nepřÝznivřm počasÝm se postará prodyšnř vnějšÝ materiál, kterř navÝc odpuzuje vodu a nepropouštÝ vÝtr. Oblast hlavy je dÝky odepÝnacÝ kapuci velmi dobře chráněna. Má takÚ stahovánÝ. Kapuci můžete později kompletně odepnout, aby mělo dÝtě dostatek mÝsta pro hlavu. 2 zipy se postarajÝ o ideálnÝ nastavenÝ šÝřky a přizpůsobenÝ na velikost dÝtěte.
3 dalšÝ zipy a 6 otvorů pro pásy usnadnujÝ manipulaci. S protiskluzovřmi nopky a reflexnÝmi proužky pro zvřšenou bezpečnost.

Fusak je vhodnř pro všechny běžně dostupnÚ kočárky, sportovnÝ kočárky a golfovÚ kočárky.

• Rozměry: 90 x 45 cm
• Materiál:
- VnějšÝ materiál: 100% Taslan
- Vřpln: 100% polyester
• Lze prát na 30 stupnů C

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

ZimnÝ fusak Alta BÚbe Klima Guard tmavě modrř 2014
1.527 Kč
1.110 Kč