Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku v Německu dnes není v provozu zákaznická linka. Neváhejte se na nás obrátit opět v úterý. Děkujeme za pochopení.

Žluté silikonové dudlíky na noc AVENT/PHILIPS, 0 - 6 m, SCF176/18

Žluté silikonové dudlíky na noc AVENT/PHILIPS, 0 - 6 m, SCF176/18

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Silikonové dudlíky AVENT/PHILIPS night time, 0 - 6 m, SCF 176/18

242 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A042446

Žluté silikonové dudlíky na noc AVENT/PHILIPS, 0 - 6 m, SCF176/18
Dudlíky

Značková kvalita od AVENT

---Viditelné v noci---

Měkké, symetrické dudlíky se postarají o přirozeně správný vývoj patra, zubů a dásní. Všechny uklidňující dudlíky AVENT jsou vyrobeny ze silikonu a jsou chuťově a pachově neutrální.

Praktický uzávěr udrží dudlík až do dalšího použití sterilní.

• Tvarově uzpůsobené čelistem, symetrické, silikonové savičky
• Mohou být sterilizovány
• Vhodné do myčky
• Bezpečnostní kroužek
• Balení 2 kusů

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Avent

Detaily dělají výrobky výjimečné

V prvních měsících a letech života se všechno točí ohledně toho, aby se dítěti vedlo dobře. Aby byl tento výjimečný čas pro nastávající maminky a čerstvé rodiče jednodušší, jsou denní pomocníci nepostradatelní, protože každé dítě potřebuje v různých stupních vývoje zcela individuální pomoc. My ve Philips AVENT jsme účinně sladili naše výrobky a vyvinuli je tak, aby se přizpůsobily jednotlivým potřebám. Využili jsme k tomu rozsáhlé průzkumy a klinické studie. Díky tomu se můžete na vybrané výrobky spolehnout a současně pokládáte základ pro zdravou budoucnost Vašeho dítěte.


Žluté silikonové dudlíky na noc AVENT/PHILIPS, 0 - 6 m, SCF176/18
242 Kč