Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ZvedacÝ most BRIO

ZvedacÝ most BRIO

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 891 Kč
647 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 244 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A045874

ZvedacÝ most BRIO
ZvedacÝ most
ČÝslo vřrobku: 33757

Ted je na řadě lod, aby projela.
Jednoduše otoč tlačÝtkem a už se zvedá nebo klesá zvedacÝ most.
Uzavři ale nejdřÝv závory.
Obsahuje 2 rampy, abyste ho mohli připojit na svÚ koleje BRIO.

UpozorněnÝ! Hračka nenÝ vhodná pro děti do 3 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


ZvedacÝ most BRIO
MOC¹ 891 Kč
647 Kč