fillikid Osuška s kapucí fox mint 65 x 125 cm

fillikid Osuška s kapucí fox mint 65 x 125 cm


Varianta:
 • fillikid Osuška s kapucí Unicorn 65 x 125 cm
 • fillikid Osuška s kapucí fox mint 65 x 125 cm
 • fillikid Osuška s kapucí hroch modrá 65 x 125 cm

Cena
524 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-5 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A317469

EAN: 9120110466099

fillikid Osuška s kapucí fox mint 65 x 125 cm
Tento text je přeložen automaticky.
Vaše sluníčko, které právě vylezlo z vany, je třeba ihned osušit. A nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je příjemně měkká osuška s kapucí z bavlněného froté. Aby byla jemná pokožka dítěte co nejlépe chráněna, je tato ručně vyráběná osuška vyrobena výhradně z měkkého froté ze 100% bavlny. Tento materiál je bezpečná a přírodní tkanina, která se nejen pohodlně přitiskne k dětské pokožce, ale také absorbuje velké množství tekutin. Nejlepší na této osušce je její tvar. Po mnoha diskuzích s rodiči o ideální osušce pro koupání dětí se ukázalo, že obdélníkový tvar, který je dostatečně velký, je mnohem vhodnější než čtvercová osuška, která je příliš malá, protože jinak často nemůže být při osušování zakryto celé tělo dítěte, což není pro dítě kvůli chladu příliš příjemné.

Obdélníkový tvar nového Fillikid osušky v tomto případě s rozměry 65x125 cm zajistí, že svého miláčka můžete zabalit úplně bez nepříjemných volných míst, kde by studil.

Podrobnosti o produktu:
 • Materiál: 100% organická bavlna
 • Rozměry: 65 x 125 cm
 • Lze prát při teplotě do 40 °C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

 fillikid Osuška s kapucí fox mint 65 x 125 cm
fillikid Osuška s kapucí fox mint 65 x 125 cm
524 Kč